Skip to content Skip to footer

Neler Yapıyoruz?

Reform Pilates olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri inceleyin…

Reformer Pilates

Reformer Pilates, Joseph H. Pilates tarafından hastaları tedavi amaçlı tasarlanan ve günümüzde geliştirilmiş tasarımıyla kullanılan profesyonel pilates ekipmanıdır.

Kişisel ihtiyaçlara yönelik özel antrenman programlarıyla hedefe en kısa sürede ulaşmak için en doğru seçimdir.Pilates Reformer egzersizleri düzenli olarak yapıldığında iskelet ve kas sisteminde büyük değişiklikler sağlar, ağrıların azalmasına yardımcı olur.Uzun vadede bazı rahatsızlıkların iyileşmesini sağlar.Eğer siz de gün içinde uzun süre masa başında, ayakta ya da hareketsiz kalıyorsanız duruş bozukluğu problemiyle karşılaşmanız kaçınılmazdır.Bu durumda sizin için en uygun egzersiz programı olan Pilates Reformer’ı mutlaka denemelisiniz.

Stüdyomuz, Pilates Reformer hizmetini Personel Training (Kişisel Antrenman) sistemi ile üyelerine sunarak ayrıcalıklı hizmet sağlamaktadır.

Hamile Pilatesi

Hamile Pilatesi, anne adayını hamilelik, doğum ve doğum sonrası sürece hazırlamayı hedefler.

Hamile Pilatesi, anne adayını hamilelik, doğum ve doğum sonrası sürece hazırlamayı hedefler.Bu süreçte antrenman programı, hamilenin başta omurga sağlığı, genel vücut kuvveti ve doğum düşünülerek profesyonel eğitmen tarafından hazırlanır.

Hamile pilatesi kesinlikle doktor onayıyla ve birebir yapılmalıdır.Performans & Fonksiyonel Antrenman

Profesyonel eğitmenler eşliğinde farklı antrenman metodları uygulanarak yağ yakım, kilo verme ve kondisyon yükleme programıdır.

Performans, fiziksel aktivite sırasında aktivitenin gerektirdiği fizyolojik, biyomekanik ve psikolojik verimdir.Profesyonel eğitmenler eşliğinde yağ yakımı ile kilo verme programıdır.Kullandığımız polar saatler ile kalp atım hızımızı görebiliyor ona göre dinlenme – çalışma aralığını ayarlayarak kişiye özel antrenman programlıyoruz.

Günün stresini hem eğlenerek hem de kilo vererek atmak istiyorsanız en etkili yol fonksiyonel antrenman programıdır.

Genetic Trainer™®©

Genetic Trainer sistemi dünyada deneme yanılma yöntemlerine dayalı klasik spor döneminden, genetik bilimine dayalı modern spor çağına geçişte milat olarak kabul edilmektedir.

Genetic Trainer’lar, Genetic Passport™®© yöntemi ile insanların doğduğu andan itibaren hangi spor branşlarında olimpik veya profesyonel seviyede başarılar elde edebileceğini öngören,amatör veya profesyonel, her seviyede sporcunun genetik yapısına en uygun antrenman teknikleri, beslenme programları, taşıdıkları sakatlık riskleri ve iyileşme süreçlerini belirleyebilen ve hedefe daha kısa, doğal ve bilimsel yöntemlerle ulaştıran uzman antrenördür.

Genetic Trainer™®© sistemi; Dünya’da deneme yanılma yöntemlerine dayalı klasik spor döneminden, genetik bilimine dayalı modern spor çağına geçişte milat olarak kabul edilmektedir.Futboldan, Fitness’a kadar tüm spor branşlarında, başta Fransa, Almanya, Hollanda ve Belçika olmak üzere birçok ülkede uygulanmaktadır. 

 

4D Pro Reaction Trainer

4D Pro Reaction Trainer, bireyin kendi vücut ağırlığı ile tüm kas gruplarının dinamik olarak çalışmasını sağlayan elastik ekipmandır.

4D Pro Reaction Trainer, bireyin kendi vücut ağırlığı ile tüm kas gruplarının dinamik olarak çalışmasını sağlayan elastik ekipmandır.Sporu zevkli hale getiren bu ekipman aynı zamanda eklemlerinize ve omurganıza hiçbir şekilde yük bindirmeden, kaslarınızı esnekliği sayesinde durmadan ve daha fazla çalışmasını sağlar.Dengeyi, kuvveti ve dayanıklılığı artırır.Tüm kas gruplarının çalışmasını sağlayarak koordinasyonu geliştirir.

TRX

TRX Suspension Trainer vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak size yüzlerce egzersiz olanağı sağlamaktadır.

TRX Suspension Trainer ile direnç ve şiddet ayarı yapabilmek için tek yapmanız gereken vücut pozisyonunuzu değiştirmektir.TRX hızlı, pratik ve aynı zamanda verimli tüm vücut antrenmanı ile sağlam bir core yapısının gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Profesyonel sporculardan yeni başlayanlara, her seviyedeki kullanıcı için uygundur.

Çocuklara Özel Performans & Kondisyon

Çocuklara Özel Performans & Kondisyon, çocukların eğlenceli, spor dolu zaman geçirirken kilolarını kontrol altına almaktır.

Çocuklara özel performans seanslarımızın amacı; çocuklara hareket etmeyi öğretmek ve profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel olarak hazırlanmış antrenman programları ile çocukların eğlenceli, spor dolu zaman geçirirken kilolarını kontrol altına almaktır.

Spesifik spor branşlarıya (Futbol, basketbol, tenis, kayak…) uğraşan çocukların, sezon başı veya yarışmalara hazırlanması için sportif başarılarını en üst seviyeye taşıma amaçlamaktadır.Özel kondisyon antrenmanlar profesyonel eğitmenler tarafından yaptırılmaktadır.

Branşa Özel Kondisyon Antrenmanı

Branşa özel kondisyon gelişimi, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından kişiye özel antrenman programı hazırlanarak programın bire bir uygulanmasıdır.

Kişiler, sezon başına veya yarışmalara hazırlanması için branş antrenmanları dışında kendilerine özel kondisyon & performans antrenmanları yapmalıdırlar.

Bu antrenmanlar ile branş ve mevkiye özel sportif performansı en üst seviyeye taşırken daha kuvvetli ve dengeli bir vücuda sahip olacaksınız.